Партнери | Замовники

Кожен будинок «Ковальської» — це продумана архітектура, матеріали високої якості та інноваційні технології будівництва.У будівництві своїх проєктів «Ковальська» використовує власні ресурси. Такий підхід дає можливість компанії будувати якісно та завершувати об'єкти в обумовлені терміни.
«Інтергал-Буд» — лідер серед приватних забудовників України.
На сьогодні компанією зведено 157 будинків у різних регіонах країни.
Драйвером успіху «Інтергал-Буд» є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості.
ГАЛжитлобуд зарекомендував себе як висококваліфікований забудовник, який тішить покупців якістю, ціновою політикою і швидкими темпами будівництва.
На рахунку компанії ГАЛжитлобуд вже 7 зданих в експлуатацію житлових об'єктів у Львові всього за 5 років.
Kadorr Group - інвестиційно-будівельна компанія.
У портфелі групи - більше 40 житлових комплексів, торговельні та бізнес-центри, котеджні містечка , клубні будинки, торговельні та готельні комплекси, SPA-центри, фітнес-клуби, ресторани, дитячий розважально-навчальний комплекс і загальноосвітня школа.
Крім того, компанія будує ЖК в Києві.
KDD Ukraine має системний досвід управління, будівництва та експлуатації великих девелоперських проєктів і впроваджує новаторські для ринку нерухомості України концептуальні рішення.
Група Компаній Greenville з 2007 року здійснює діяльність спільного інвестування в проекти, які реалізовуються будівельними компаніями з урахуванням впровадження сучасних технологій та збереження екологічного середовища.
Всі будівлі зводяться за принципом формування сучасного обліку міста з урахуванням сучасних європейських тенденцій містозабудови.
Будівельна компанія Міськбудінвест створена в 2001 році. Надійність і професіоналізм компанії, прозорість у відношенні з партнерами і якісний менеджмент дозволяють компанії займати конкурентні позиції на ринку новобудов Києва і Київської області, а так само в містах і регіонах України.

Інвестиційно-будівельна компанія «Центробуд» – це класична будівельна компанія, що понад 20 років споруджує об’єкти будь-якого ступеня складності та успішно здає їх в експлуатацію.
Основна спеціалізація  ТОВ «ІБК «Центробуд» – організація комплексного будівництва зі здачею об’єктів «під ключ» та з виконанням основного переліку загально-будівельних робіт ресурсами самої компанії.

Київстар це найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.
Райффайзен Банк Аваль залишається лідером із якості обслуговування в українському банківському секторі. За оцінкою компанії GfK-Україна, яка спеціалізується на дослідженні ринків, репутація Райффайзен Банку Аваль перевищує середньоринкову.
Компанія "Нова Пошта" – лідер на ринку експрес-доставок в Україні надає послуги швидкої, зручної та надійної доставки документів, посилок та вантажів в будь-яку точку країни. 1226 відділень, у яких працює понад 13 тисяч співробітників, - це кількісні переваги компанії "Нова Пошта".
Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу.
Метал-Холдінг це компанія, що працює на ринку металопрокату більше 25 років. Підприємство займає сьогодні лідируючі позиції, надаючи широкий спектр послуг, пов'язаних з передпродажною підготовкою, реалізацією та доставкою металопрокату.